Оцінка збитків від збройної агресії рф

Внаслідок війни втратили посівні площі? Маєте зруйноване житло чи бізнесові потужності? Через дії агресора втратили автівку чи мистецькі цінності?
Через агресію рф український бізнес зазнав значних втрат. Та попри численні руйнування та втрати, українці вистояли та вже починають відбудовувати інфраструктуру своєї держави.
Але для того, щоб домогтися відповідності країни–агресорки за здійснені злочини, необхідно створити окремий судовий процес. Від початку повномасштабної війни на території України велика кількість підприємств, організацій і фізичних осіб зазнали серйозних збитків внаслідок руйнування чи пошкодження майна/споруд/обладнання/транспорту тощо.
Щоб отримати компенсацію за збитки, необхідно підготувати документальну доказову базу, яка підтвердить наявність причинно-наслідкового зв’язку між отриманими втратами та протиправними діями РФ. Також необхідно оцінити розмір завданих збитків (понесених витрат, втрати майна, упущеної вигоди).

Щоб подати позови на росію до міжнародних судів, потрібно ретельно підготуватися. А ключовим документом для отримання компенсації є оцінка збитків, які отримала юридична або фізична особа в результаті російського вторгнення. Наші експерти професійно розберуть склад пошкодженого майна та проведуть його оцінку для гарантованого успіху в міжнародних судах та інших супровідних інстанціях.