Команда

Главная » Статті » Команда

Команда

Одними з основних факторів нашого успіху, поряд з високими стандартами якості, які ми гарантуємо, є талановитість та професіоналізм наших спеціалістів.

Наша кадрова політика ґрунтується на формуванні команди висококваліфікованих фахівців, яку ми досягаємо шляхом постійної професійної освіти та самовдосконалення, а також за допомогою командних та лідерських заходів.
Наша команда професіоналів складається з висококваліфікованих фахівців, які мають сертифікати як українських, так і міжнародних стандартів (TEGoVA, ISO/IEC 17024:2003 та ін.), є сертифікованими оцінювачами, досвідченими консультантами з питань нерухосмості та експертів — знавців різних видів обладнання. Мають високий рівень знань української правової бази та економічного середовища, а також володіють відмінними професійними навичками.
Наші оцінювачі набувають професійних компетенцій через участь у навчальних програмах, розроблених провідними українськими та міжнародними кваліфікаційними установами та навчальними закладами. Крім того, ми використовуємо переваги різних навчальних ініціатив міжнародних партнерів та центрів передового досвіду щоб розширювати наші знання та компетенції.
Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращим професійним досвідом і впевнені, що вони мають отримувати найкращий професійний досвід галузевих спеціалістів міжнародного класу. Ми дуже пишаємося можливістю поділитися нашим досвідом, готові швидко реагувати на запити та потреби клієнтів та допомагати їм підвищувати їх конкурентноздатність.