TEGoVA запускає Європейські стандарти оцінки бізнесу (EBVS)

TEGoVA попередньо запускає Європейські стандарти оцінки бізнесу (EBVS), які набувають чинності, з 7 травня 2020 року.

  Кшиштоф Гржесік, Голова TEGoVA, заявив, що «Європа досягла переломної точки, яку прискорила нинішня криза – ЄС зараз є домінуючим скульптором нашого регуляторного середовища, і оцінювачі вже не можуть обмежувати свій кругозір національною політикою та регуляторними рамками». Ці перші, справді європейські стандарти оцінки бізнесу, підготовлені висококваліфікованими фахівцями нарешті надають оцінювачам бізнесу загальний європейський підхід, закріплений у правовому порядку ЄС».

Даніела Ілич, Голова комітету Європейських стандартів оцінювання бізнесу та член Правління TEGoVA, сказала, що «EBVS буде впроваджувати послідовність у найважливіших питаннях оцінки бізнесу в усьому Союзі, серед кандидатів до ЄС та сусідніх країн. Стандарти запроваджують процедури чіткого підготування звітів про оцінку, які відповідають регламенту ЄС та стандартам бухгалтерського обліку, допомагаючи бізнесу отримати найбільшу користь від вільного руху людей, товарів, послуг та капіталу на внутрішньому ринку ЄС.

Стандарти набувають чинності негайно, але, враховуючи нинішні обмеження руху, офіційна подія відбудеться 30 жовтня 2020 року у Брюсселі.