Оцінка інтелектуальної власності

Компанія «Сенсіо Україна» є провайдером послуг з оцінки інтелектуальної власності. Ми спеціалізуємося на наданні комплексних послуг з оцінки прав на знаки для товарів і послуг, патентів, авторських прав, комерційних назв, інших об’єктів інтелектуальної власності та їх портфелів.

Оціночна компанія «Сенсіо Україна» спеціалізується на наданні послуг з оцінки, управління та захисту об’єктів інтелектуальної власності, таких як винаходи, корисні моделі, промислові зразки, товарні знаки, авторські права, та інші.

Як правило, інтелектуальна власність у процесі економічної діяльності підприємства виступає у двох основних формах: як вклад у статутний капітал підприємства або «нематеріальних активів» у господарській діяльності підприємства. Використання результатів проведеної оцінки нематеріальних активів та інтелектуальної власності у статутному капіталі дозволяє підприємству та її авторам-творцям отримати такі практичні переваги:

  • сформувати значний за розмірами статутний капітал без відволікання коштів та забезпечити доступ до інвестицій;
  • обґрунтувати вартість нематеріальних активів та інтелектуальної власності для угод купівлі — продажу
  • амортизувати інтелектуальну власність та замістити її реальними коштами (капіталізувати інтелектуальну власність). У цьому амортизаційні відрахування на законних підставах залишаються у розпорядженні підприємства, входять у собівартість продукції і на оподатковуються з прибутку;
  • авторам та підприємствам — власникам інтелектуальної власності брати участь як засновники (власники) при організації дочірніх та самостійних фірм без відволікання коштів, для укладенні ліцензійного договору та необхідності обґрунтувати розрахунок платежів за використання
  • використовувати інтелектуальну власність при отриманні кредиту як об’єкт застави
  • при визначенні розмірів бази оподаткування
  • для розрахунку розмірів шкоди у зв’язку з неправомірним використанням

«Сенсіо Україна» пропонує послуги з аудиту та консалтингу з питань інтелектуальної власності. Наші фахівці можуть надати професійну пораду щодо захисту та управління інтелектуальною власністю, а також допомогти з розробкою стратегій управління інтелектуальною власністю, що дозволяє підприємствам зберігати та збільшувати свої активи.

Ми є членами  досвідченої команди фахівців, яка здійснює оцінку об’єктів інтелектуальної власності відповідно до вимог міжнародних та національних стандартів. Використання передових методик, розробок та програмних продуктів дозволяє компанії забезпечувати високу якість послуг та точність оцінки.

Компанія також надає послуги з юридичного супроводу у сфері інтелектуальної власності, зокрема, складання договорів, реєстрація прав на об’єкти інтелектуальної власності, захист інтелектуальної власності у суді тощо.

Загалом, компанія «Сенсіо Україна» відома своєю високою професійністю, ефективністю та відповідальністю у виконанні своїх завдань, що робить їх надійними та впливовими гравцями на ринку оцінки та управління інтелектуальною власністю.

Оскільки перелік об’єктів інтелектуальної власності дуже широкий, і кожен об’єкт має свою специфіку, тому єдиного фіксованого тарифу на цю послугу не існує. Точна вартість та строки проведення оцінки патенту, промислового зразка або товарного знака визначаються оцінювачем після ознайомлення із завданням на оцінку.